choinka świecąca

Wyjątkowa świecąca choinka dodająca blasku w bożonarodzeniowy czas

Posted on Posted in Donice

Aktualnie hitem sezonu jest świecąca choinka. To wspaniała innowacyjna ozdoba bożonarodzeniowa, która podbija serca na całym świecie, a szczególnie w USA.

Cieszy się szczególnym zainteresowaniem zwłaszcza w czasie świąt Bożego Narodzenia. Została zaprojektowana przez Michaela Hilgersa popularnego architekta z Niemiec. Ozdoba w kształcie choinki nadaje się do dekoracji domu zarówno w środku jak i na zewnątrz.

świecąca choinka

Choinka LuXmas wypiera tradycyjne drzewka

W obecnych czasach szczególnie modny jest minimalizm. Odchodzi się od bogatych zdobień i kolorowych dekoracji. Właśnie dlatego tradycyjne drzewka ozdabiane są jednobarwnymi bombkami i światełkami. Ostatnio hitem sezonu stała się choinka LuXmas, która ma wspaniały minimalistyczny kształt. Idealnie prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach. Choinka rozświetla otoczenie mleczną bielą, która wspaniale oddaje bożonarodzeniowy nastrój. Włącznik podświetlenia jest odporny na czynniki atmosferyczne, ponieważ choinka LED może stanowić cudną ozdobę także na tarasach i balustradach.

Podstawowe parametry jakimi szczyci się choinka led

Ta niepowtarzalna ozdoba idealnie nadaje się do stania na wolnym powietrzu. To wspaniały produkt, którym warto się pochwalić przed sąsiadami. Choinka LuXmas jest dostępna w dwóch opcjach. Można bowiem kupić choinkę stojącą oraz do zamontowania na balustradzie balkonowej. Wersja stojąca ma dwie wysokości: 70 oraz 108 cm. Całość jest podświetlana ledowymi żarówkami o mocy 7W. Producent tego wyjątkowego produktu zadbał o bezawaryjny i prosty system wymiany baterii oraz o wysoką trwałość ozdoby. Choinka wykonana jest z polietylenu, który jest wyjątkowo odporny na nieprzychylne warunki atmosferyczne oraz mechaniczne uszkodzenia. Warto zatem zaopatrzyć się w ten cudnie wyglądający i niebywale trwały przedmiot. Choinka LuXmas jest bezpieczna dla dzieci, zwierząt i całego otoczenia. Bardzo łatwo się ją czyści i konserwuje. Dzięki temu przez wiele lat można się cieszyć podświetlaną ozdobą.

Choinka podświetlana stwarza niepowtarzalny klimat

Obecnie do aranżacji wnętrz wykorzystuje się grę świateł. Właśnie dlatego podświetlane ozdoby świąteczne są efektownym dodatkiem, po który sięga coraz więcej osób. Choinka LuXmas nadaje się do każdego rodzaju przestrzeni. Wykonana z mrozoodpornego tworzywa może ozdobić taras oraz przydomowy ogródek. Niebywale kształtna forma idealnie prezentuje się w minimalistycznej przestrzeni oraz dużych salonach. Warto obdarować bliską osobę tym oryginalnym przedmiotem i przywołać prawdziwie rodzinną atmosferę. Mleczna biel bijąca z tej podświetlanej dekoracji stwarza iście bajkowy nastrój. Warto zatem przyozdobić dom ledową choinką. Emanujące ciepłe światło sprawia, że każdy poczuje magię świąt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *