donice modułowe

Optymalizacja kluczem do sukcesu, przy urządzaniu wymarzonego tarasu

Posted on Posted in Donice na taras

Udało się! Masz już swój wyczekany taras! Teraz pozostaje jedynie kwestia urządzenia go w taki sposób, by jak najefektywniej i najbardziej designersko zaaranżować jego przestrzeń. Wykorzystaj wielofunkcyjne donice na taras a uzyskasz powalający efekt, który spowoduje, że będziesz tam spędzał większość swojego wolnego czasu.

Wykorzystaj każdą porę, by odpocząć

Często bywa tak, że z tarasów korzystamy głównie w trakcie dnia, a jest to mocne ograniczenie, które można pokonać w bardzo łatwy sposób. Podświetlane donice na taras sprawdzą się tutaj znakomicie. Po pierwsze w dzień będą doskonale eksponować rośliny w nich zasadzone a wieczorem stworzą niepowtarzalną atmosferę dla chwil spędzonych w gronie najbliższych.

donice-na-taras

Szczególne jest to, iż dają one delikatne, klimatyczne światło a ponadto pozwalają na zaoszczędzenie dużej ilości miejsca i pracy, związanych z prowadzeniem i montażem dodatkowego oświetlenia. Zaskocz swoich znajomych nietypowym designem – donice te posiadają różnorodny kształt oraz rozmiary, dzięki czemu na pewno znajdziesz pośród nich coś dla siebie.

Za ich pośrednictwem, Twój taras nabierze po zmroku zupełnie innego charakteru, zaś jeżeli w donicach będą się znajdowały rozłożyste rośliny, to podświetlenie z dołu, doda im wyjątkowego charakteru. Spraw, by Twój taras był przytulny i wyjątkowy.

Donice na taras jako element konstrukcyjny

Innym, bardzo sprytnym i jednocześnie dobrze prezentującym się rozwiązaniem są donice modułowe. Posiadają specyficzny kształt, pozwalający na łączenie ich jak puzzle. Dzięki temu uzyskujesz powierzchnię, pozwalającą oddzielić poszczególne strefy tarasu lub odgrodzić się od wścibskich spojrzeń sąsiadów, nie montując żadnych barierek ani innych elementów konstrukcyjnych.

donice modułowe

Prosto i szybko uzyskasz zachwycający efekt – wyeksponujesz rośliny i zaaranżujesz strefy na tarasie. Wyobraź sobie podział przestrzeni na część wypoczynkową – w której pijesz spokojnie kawę oraz strefę w której bawią się Twoje dzieci. Ścianka działowa z donic modułowych będzie dużą ozdobą tarasu a w przypadku konieczności stworzenia jednej, większej przestrzeni (np. na spotkanie z przyjaciółmi w szerszym gronie) możesz je szybko przestawić i stworzyć zupełnie inną postać terenu wypoczynkowego.

Modułowe donice na taras dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej – mogą podkreślać charakter otaczającego je wyposażenia lub stanowić kontrastowy, wiodący element dekoracyjny przestrzeni.

Dostępność wariantów o różnych wysokościach daje szansę na zabawę formą geometryczną. Możesz je konfigurować w dowolny sposób i przestawiać zgodnie z bieżącymi wymaganiami. Rośliny wyeksponowane na takiej konstrukcji, będą mogły być podziwiane z każdej strony i stworzą naturalne, wiecznie zielone lub kwitnące zwieńczenie. To designerskie rozwiązanie zostało stworzone specjalnie dla Ciebie i zachwyca swoją prostotą a za razem funkcjonalnością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *