O nas

logoTo jest oficjalny blog sklepu modnedonice.pl. Jesteśmy małą grupą osób, które przeszły od słów do czynów i otworzyły – najpierw – sklep z roślinami, a później z donicami. Na blogu staramy się przybliżyć Wam naszą pracę, ale także ułatwić wybór roślin i donic jeżeli będziecie chcieli zmienić swój dom lub ogród. Praktyczne informacje i piękne zdjęcia powinny Cię zaciekawić. Jeżeli szukasz testów, porównań i inspiracji to z pewnością miejsce dla Ciebie. 

Nie jesteśmy dużą firmą, ale mamy pewne założenia których ściśle się trzymamy. Przede wszystkim oferujemy donice produkowane w Polsce – gratka dla patriotów! Większość z nich jest 100% mrozoodporna więc bez przeszkód można je trzymać cały rok na zewnątrz. Nie wgniatają się, nie pękają, są bezpieczne dla dzieci i zwierząt. Posiadają certyfikat CE potwierdzający najwyższą jakość.

Oprócz donic można u nas znaleźć wyjątkowe drzewka cytrusowe. Wśród nich drzewka cytrynowe, drzewka pomarańczowe, grapefruitowe, kalamondyny i mandarynki. Zresztą nie ma sensu czytać tego opisu, po prostu zacznij przeglądać bloga! :)