juno

Duże jest piękne. Zobacz ile elegancji wnoszą duże donice do domu

Posted on Posted in Duże donice

Obecnie modne są puste i minimalistycznie urządzone wnętrza. Wspaniale prezentują się duże salony lub długie, funkcjonalne hole. Modne są także skromne dekoracje. Przepych nie jest wskazany.

Dlatego ciekawym pomysłem na ocieplenie klimatu w takich pomieszczeniach są pięknie wyeksponowane rośliny doniczkowe. Oczywiście, idealnie dopasowane do charakteru wnętrza. Dlatego w sklepach można spotkać się z przeróżnymi modelami i kształtami donic. Mnóstwo gracji wnoszą wysokie donice w dwóch podstawowych kształtach: kwadrat i koło.juno

Duże donice JUNO – niesamowita, kwadratowa elegancja

Nowoczesne donice JUNO mają oryginalny kształt, idealnie pasujący do designerskich pomieszczeń. Ich imponująca wysokość z pewnością zostanie doceniona przez wszystkich domowników. Duże donice do domu zostały tak zaprojektowane, żeby podkreślały charakter i wdzięk każdej rośliny. Są dostępne w dwóch wersjach. Donice do domu JUNO z pojedynczym dnem świetnie nadają się do roślin dużych potrzebujących stabilności i większego obciążenia. Takie donice pasują także do ogrodu lub na taras. Donice z podwójnym dnem znajdującym się na 2/3 wysokości pozwalają ustawiać rośliny w mniejszych doniczkach. To świetne rozwiązania w przypadku eksponowania małych roślin.

Ponadto nie trzeba w całości wypełniać donicy specjalnym gruntem. Kształt donicy idealnie współgra z nowoczesnym wystrojem wnętrz. Zaprezentowane na zdjęciach kolory kojarzą się z prawdziwą klasyką. Ale oczywiście producent daje do wyboru aż 9 różnych barw. Warto zatem udekorować swą przestrzeń niebanalnym kształtem i ocieplić nastrój wspaniałymi roślinami.

Duże donice VENICE – doskonałość wyrażona w krągłościach

veniceMimo że idealnym kształtem jest koło, projekt nowoczesnych wnętrz bazuje na kwadracie. Wypoczynki pozbawione są krągłości, ławy są niskie i z reguły prostokątne. Ściany przyozdabia się ciekawymi fototapetami. Unika się dużych szaf lub meblościanek. Ceni się przestrzeń i minimalizm. Dlatego, w celu przełamania ostrych kantów warto wprowadzić okrągłe, duże donice do domu VENICE. Ich doskonały kształt świetnie pasuje do nowoczesnych wnętrz oraz tych bardziej klasycznych.

Wystarczy wybrać odpowiedni kolor i wielkość, by zyskać niepowtarzalne dzieło sztuki. Biel i czerń kojarzą się z klasyką. To dwa uniwersalne kolory, pasujące do każdego wystroju. Z kolei lekko pozłacany brąz doskonale wtopi się w charakter wnętrz stylizowanych na odległe czasy. Donice w tym kolorze świetnie pasują do tradycyjnych gabinetów. Są prawdziwą ozdobą zarówno w jasnych, jak i ciemnych pomieszczeniach. Donice te, podobnie jak duże donice do domu JUNO, są dostępne w 9 wersjach kolorystycznych. I oczywiście można nabyć je z pojedynczym lub podwójnym dnem, spełniającym opisane wyżej funkcje.

Koło, czy kwadrat? Na jaki kształt się zdecydować?

Oczywiście oba kształty pięknie się prezentują i nadają do niemal każdego charakteru wnętrz. Koło pasuje zawsze i wszędzie. Nieco inaczej wygląda kwestia kwadratowych donic. Kształt ten idealnie komponuje się w nowoczesnych i minimalistycznych przestrzeniach. Należy zachować jednak ostrożność dekorując tradycyjne pomieszczenia. Tu warto pobawić się kolorem nawiązującym do klasyki. Donice wykonane z polietylenu pięknie błyszczą i są dostępne w wielu kolorach. Bez trudu znajdzie się duże donice do domu w odpowiednim zabarwieniu, pasującym nawet do ciemnych, tradycyjnych gabinetów.

Należy zatem wybierać duże donice i ozdabiać przestrzeń nieprzemijającą elegancją i doskonałością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *