doniczki lechuza

Doniczki Lechuza – najlepsze dla kwiatów w naszym domu i ogrodzie?

Posted on Posted in Donice Lechuza

Jeśli pragniemy, by nasze kwiaty zachwycały nietuzinkowym wyglądem, musimy kupić nowe doniczki, które nie tylko podkreślą ich piękno, lecz także zagwarantują im dobre warunki do wzrostu. Właśnie takie są doniczki Lechuza, które elegancko się prezentują i dbają o to, by rośliny przez cały rok otrzymywały potrzebną ilość wody i mineralnych składników.


Co decyduje o tym, że doniczki Lechuza są najczęściej wybierane?

O powodzeniu doniczek tej marki decyduje w głównej mierze ich trwałość i wytrzymałość na niewielkie uszkodzenia mechaniczne. Wykorzystany do ich wykonania polipropylen charakteryzuje się przede wszystkim niepodatnością na szkodliwe działanie przeróżnych czynników atmosferycznych – zarówno deszczu, jak i ujemnej temperatury czy promieniowania słonecznego. Zewnętrzna warstwa doniczek została pokryta lakierem, który zabezpiecza je również przed zarysowaniami i wyblaknięciem pod wpływem silnego słońca.

doniczki lechuza

Jak działa system nawadniający Lechuza?

Dzięki zastosowaniu specjalnego nawadniającego systemu Lechuza kwiaty zachowają estetyczny wygląd na dłuższy czas. Istotny jest także fakt, że idealnie sprawdzi on się nie tylko na zewnątrz, lecz również w pomieszczeniach, nawet gdy mamy do czynienia z silnymi opadami. System nawadniający Lechuza samodzielnie decyduje, ile wody potrzebują kwiaty, i dostarcza im dokładnie taką ilość. Dzięki temu mamy pewność, że maja one dobre warunki do rozwoju i że nie przegniją.

Wykorzystując doniczki Lechuza z nawadniającym możemy bez obaw pozostawić nasze rośliny bez podlewania na nawet dwanaście dni – nie musimy się o nic martwić, ponieważ system Lechuza doprowadzi im potrzebną wodę oraz mineralne składniki. Oczywiście wszystko zależy od wykorzystanego podłoża, jak również od rozmiarów naszej rośliny – większe rośliny mają zazwyczaj większe zapotrzebowanie na wodę i w tym przypadku będziemy musieli ją dolać np. po tygodniu.

Wyjątkowa kolorystyka do każdego pomieszczenia

Doniczki Lechuza wytwarzane są w najróżniejszych barwach, które z łatwością wpasujesz we wnętrza urządzone zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu. Wykorzystane przy tym lakiery i barwniki cechują się niezwykłą trwałością i odpornością na blaknięcie, dzięki czemu niewątpliwie zachowają piękny wygląd na długo. Klasyczna forma donic idealnie wkomponuje się w każdą kompozycję dekoracyjną, podkreślając jej elegancki, a jednocześnie praktyczny charakter.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *