donica kaktus

Donice plastikowe to multum funkcjonalnych możliwości. Zobacz jak można je wykorzystać do codziennych czynności.

Posted on Posted in Donice plastikowe

Obecnie stawia się na minimalizm oraz funkcjonalność. Właśnie dlatego powstają produkty spełniające wiele funkcji. Ale czy wiedzieliście, że donica może stać się koszem na śmieci? Albo designerskim stojakiem na rowery?

Ostatnio donice plastikowe zastępują nawet stojące lampy. To wszystko jest możliwe dzięki doskonałym właściwościom polietylenu. Można przy jego użyciu tworzyć nietypowe formy, które z powodzeniem mogą być designerską ozdobą.

 donica kaktusDonice plastikowe Kaktus do aranżacji małych balkonów

Urządzając małą przestrzeń należy połączyć piękno z funkcjonalnością. Właśnie dlatego powstała donica Kaktus. W jednym pojemniku można eksponować przynajmniej trzy rośliny. Górny otwór może pełnić rolę kosza na śmieci. A po wypełnieniu piaskiem zastępować także popielniczkę. Co więcej, donica Kaktus ma tak nietypowy kształt, że nawet bez roślin wzbudza zainteresowanie. Wnosi ciepło, gdyż przywołuje miłe skojarzenia z pustynnym krajobrazem.

Donice plastikowe do dekoracji ogrodów

Ciekawym rozwiązaniem dla wszystkich miłośników dwóch kółek są donice plastikowe + stojak na rowery. Myślicie, że to niemożliwe? Wspomniany produkt wykonany jest z plastiku. Wbrew powszechnym opiniom, to wytrzymałe i mrozoodporne tworzywo. Zatem świetnie się czuje pod gołym niebem. Ponadto łatwo z polietylenu tworzyć nietypowe formy. A prezentowana donica właśnie tym się charakteryzuje. W wyniku innowacyjnego podejścia do tradycyjnych rozwiązań powstała koncepcja stworzenia designerskiego stojaka na rower. Duży okrągły kształt donicy jest w stanie zmieścić pięć przednich kół rowerów oraz pozwala zasadzić w środku naprawdę duże okazy drzew.

Podświetlane donice plastikowe pełnią rolę lamp podłogowych

Obecnie dużym powodzeniem cieszą się donice podświetlane. Nie tylko służą do eksponowania pięknych roślin. Blask bijący z ich wnętrza doskonale oświeca domową przestrzeń. Przez co stały się ciekawą alternatywą dla tradycyjnych lamp podłogowych. Biała łuna w połączeniu z naturą ociepla minimalistyczne wnętrza oraz wprowadza wyjątkowy nastrój. Podświetlane donice plastikowe są wspaniałą dekoracją salonu oraz tarasu. Przykuwają uwagę nawet po zapadnięciu zmroku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *