arun glowna

Donice mrozoodporne jako całoroczna dekoracja ogrodów

Posted on Posted in Donice ogrodowe

Aktualnie ozdobą ogrodów nie są wyłącznie rośliny, pięknie przycięte i sezonowo kwitnące. Dużą wagę przykłada się także do sposobów eksponowania wyjątkowej przyrody. Najciekawszym rozwiązaniem są duże donice ogrodowe o różnych kształtach. A prawdziwym hitem sezonu są donice mrozoodporne ARUN.

arun

Parametry i zalety mrozoodpornych donic ARUN

Najważniejszą zaletą tych donic jest zadziwiająca odporność na warunki atmosferyczne oraz na działanie promieni UV. To właśnie ta cecha sprawia, że donice mrozoodporne mogą być całoroczną ozdobą ogrodu. Nie trzeba bowiem zabierać ich z dworu na czas zimy, gdyż doskonale radzą sobie podczas syberyjskich mrozów. To duża korzyść dla miłośników przyrody. Kupując największy rozmiar można za pomocą tych donic eksponować piękno dużych drzewek ozdobnych. Donice mrozoodporne można dostać w trzech rozmiarach: 128 cm, 97 cm oraz 60 cm. Świetnie wyprofilowana konstrukcja wpływa na stabilność donic. Dzięki czemu wysokie drzewka spokojnie mogą być eksponowane w tych donicach.

Proste sposoby na stworzenie wyjątkowej aranżacji ogrodu

Ostatnio w modzie jest niewątpliwie minimalizm. Dlatego należy skupić się na prostej formie i jednolitej kolorystyce. Donice mrozoodporne ARUN zostały stworzone z myślą o miłośnikach klasyki oraz elegancji. Prosty kształt nadaje charakteru każdej przestrzeni. Warto więc sięgnąć po ten minimalistyczny produkt, by wyczarować wyjątkowy klimat.arun 2

Jednak należy pobawić się wielkością, by wnieść do ogrodu odrobinę dynamizmu. Warto zatem kupić donice mrozoodporne o różnej wysokości i naprzemienne ustawić je wzdłuż ścieżki. Najmniejsze 60 cm donice warto przełamać nico większym rozmiarem. Przepięknie prezentują się donice w kontrastowych barwach. Można więc ustawić obok siebie czarne i białe donice lub inne zestawienie ciekawych kolorów. Oczywiście nie należy przesadzić z różnorodnością. Zgranie dwóch lub trzech kolorów będzie idealnym rozwiązaniem. Na szczęście donice ARUN są dostępne w dziewięciu kolorach. A zatem jest w czym wybierać.

Dlaczego donice mrozoodporne mogą zdobić ogród przez cały rok?

Donice mrozoodporne wykonane są z polietylenu. To tworzywo wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne oraz mechaniczne uszkodzenia. Zatem bez obaw można zdobić ogród tymi designerskimi produktami. Polietylen jest niebywale łatwy do czyszczenia i konserwowania. Zatem donice mrozoodporne ARUN mogą posłużyć przez wiele lat. Ponadto donice ARUN posiadają certyfikat CE, który potwierdza wyjątkową trwałość donic. Nic nie jest w stanie zniszczyć tych donic. Są odporne na deszcz, mróz a nawet pomysły energicznych dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *