Donice Lechuza dla pięknych i zadbanych roślin przez cały rok

Jeśli chcemy dodatkowo podkreślić naturalne piękno naszych roślin musimy umieścić je we właściwych doniczkach. Choć obecny rynek jest przepełniony różnego rodzaju donicami, najlepsze z nich to bez wątpienia donice Lechuza, tworzone przez niemieckiego producenta. Czemu zawdzięczają one swoją popularność?

Donice Lechuza są wykonywane tylko z najwyższej jakości, starannie dobranych materiałów, a przede wszystkim z polipropylenu. Tworzywo to cechuje się szczególną wytrzymałością mechaniczną, a także wysoką odpornością na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, takich jak silne promieniowanie UV, ujemna temperatura czy intensywne opady. Powierzchnia donic została pokryta lakierem, który dodatkowo uodparnia je na drobne zadrapania i zarysowania, dzięki czemu zachowują one estetyczny wygląd przez długi czas, nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Wszystkie te właściwości sprawiają, że donice te mogą z powodzeniem znajdować się na zewnątrz przez cały rok, bez obawy o ich zniszczenie poprzez mróz czy słońce.

donice lechuza

Innowacyjny system nawadniający Lechuza

Najważniejszą zaletą donic Lechuza jest zastosowany w nich, unikalny system nawadniający, który doskonale sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, w miejscach narażonych na silne opady deszczu. W tym drugim przypadku pomoże nam praktyczna śrubka, umieszczona na spodzie doniczki – jeśli ją odkręcimy, woda opadowa będzie mogła spokojnie spłynąć. Dzięki niemu nasz rośliny same pobierają taką ilość wody, która umożliwi im zdrowy wzrost i prawidłowe funkcjonowanie. Na dnie donicy znajduje się specjalny zbiorniczek, który magazynuje wodę potrzebną do podlewania. O doprowadzenie wody do rośliny zadba unikatowy system, złożony z kanalików wlewowych i separującej warstwy Lechuza-PON, przez którą przesącza się odpowiednio wymierzona ilość wody. Donice są również wyposażony w funkcjonalny wskaźnik poziomu wody, który umożliwia nam kontrolowanie procesu nawadniania naszych roślin.

Klasyka i uniwersalizm

Design marki Lechuza zachwyca prostotą i naturalnością. Donice Lechuza odznaczają się zazwyczaj klasyczną formą, która zostaje nieco przełamana mocniejszym kolorem. Bogata paleta barw doniczek sprawia, że z łatwością znajdziemy model, który będzie idealnie pasować do wystroju wnętrza naszego domu. Donice Lechuza to elegancja sama w sobie, która z powodzeniem wpasuje się zarówno w klasyczne, jak i bardziej nowoczesne wnętrza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *