donice lechuza

Donice Lechuza dla pięknych i zadbanych roślin przez cały rok

Posted on Posted in Donice Lechuza

Jeśli chcemy dodatkowo podkreślić naturalne piękno naszych roślin musimy umieścić je we właściwych doniczkach. Choć obecny rynek jest przepełniony różnego rodzaju donicami, najlepsze z nich to bez wątpienia donice Lechuza, tworzone przez niemieckiego producenta. Czemu zawdzięczają one swoją popularność?

Donice Lechuza są wykonywane tylko z najwyższej jakości, starannie dobranych materiałów, a przede wszystkim z polipropylenu. Tworzywo to cechuje się szczególną wytrzymałością mechaniczną, a także wysoką odpornością na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, takich jak silne promieniowanie UV, ujemna temperatura czy intensywne opady. Powierzchnia donic została pokryta lakierem, który dodatkowo uodparnia je na drobne zadrapania i zarysowania, dzięki czemu zachowują one estetyczny wygląd przez długi czas, nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Wszystkie te właściwości sprawiają, że donice te mogą z powodzeniem znajdować się na zewnątrz przez cały rok, bez obawy o ich zniszczenie poprzez mróz czy słońce.

donice lechuza

Innowacyjny system nawadniający Lechuza

Najważniejszą zaletą donic Lechuza jest zastosowany w nich, unikalny system nawadniający, który doskonale sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, w miejscach narażonych na silne opady deszczu. W tym drugim przypadku pomoże nam praktyczna śrubka, umieszczona na spodzie doniczki – jeśli ją odkręcimy, woda opadowa będzie mogła spokojnie spłynąć. Dzięki niemu nasz rośliny same pobierają taką ilość wody, która umożliwi im zdrowy wzrost i prawidłowe funkcjonowanie. Na dnie donicy znajduje się specjalny zbiorniczek, który magazynuje wodę potrzebną do podlewania. O doprowadzenie wody do rośliny zadba unikatowy system, złożony z kanalików wlewowych i separującej warstwy Lechuza-PON, przez którą przesącza się odpowiednio wymierzona ilość wody. Donice są również wyposażony w funkcjonalny wskaźnik poziomu wody, który umożliwia nam kontrolowanie procesu nawadniania naszych roślin.

Klasyka i uniwersalizm

Design marki Lechuza zachwyca prostotą i naturalnością. Donice Lechuza odznaczają się zazwyczaj klasyczną formą, która zostaje nieco przełamana mocniejszym kolorem. Bogata paleta barw doniczek sprawia, że z łatwością znajdziemy model, który będzie idealnie pasować do wystroju wnętrza naszego domu. Donice Lechuza to elegancja sama w sobie, która z powodzeniem wpasuje się zarówno w klasyczne, jak i bardziej nowoczesne wnętrza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *