donica stojak na rowery

Donica stojak na rowery

Posted on Posted in Donice

Klasyczne dekoracje ogrodowe zazwyczaj służą tylko i wyłącznie celom ozdobnym i mają za zadanie przyciągać wzrok domowników oraz gości. Jeśli jednak chcemy, żeby dekoracja pełniła jednocześnie praktyczną funkcję możemy wykorzystać elegancką donicę, która świetnie posłuży również jako stojak do zabezpieczania rowerów. Dzięki temu nasz ogród zyska nie tylko estetyczny, lecz także funkcjonalny charakter, nadając całemu domowi innowacyjny wyraz.

Charakterystyka donicydonica stojak na rowery

Stylowa donica została wykonana z wytrzymałego polietylenu, który wykazuje wysoką odporność na przeróżne czynniki atmosferyczne, takie jak obfite opady deszczu czy intensywne promieniowanie UV. Dzięki temu z powodzeniem posłuży nam ona przez wiele lat, zachowując przy tym estetyczny wygląd. Donica może stać na zewnątrz przez cały rok, ponieważ nie jest podatna na uszkodzenie przez niską temperaturę czy na płowienie pod wpływem słońca. Solidna forma doniczki sprawia, że możemy ją bez obaw obciążyć sporą ilością ziemi i zasadzić w niej duże krzewy z rozbudowanym systemem korzeniowym – w ten sposób zapewnimy rowerom jeszcze większą stabilność. Trwałe tworzywo sztuczne jest też odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także na zadrapania i zarysowania powierzchni.

Niebanalny stojak na rower

Doniczka posiada 5 zintegrowanych szczelin, w których z łatwością umieścimy przednie koło naszego jednośladu, utrzymując go w stabilnej pozycji. Tuż nad nimi znajdują się praktyczne uchwyty, które umożliwią nam przypięcie roweru za pomocą linki czy łańcucha – dzięki temu uchronimy go przed kradzieżą. Ciężka forma donicy również wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa roweru – jej przesunięcie wymaga po prostu zbyt dużo siły. Możemy więc bez obaw zostawić nasz rower na zewnątrz – w funkcjonalnej donicy ze stojakiem będzie on całkowicie bezpieczny.

Gdzie się sprawdzi?

Praktyczna doniczka-stojak na rowery doskonale sprawdzi się nie tylko w naszym ogrodzie, lecz również w miejscach pożytku publicznego. Świetnie posłuży nam np. jako dekoracja restauracyjnego podwórka czy skwerku przed miejscem pracy lub sklepem. Rowery są ostatnio w modzie – dlatego też warto zadbać o to, by nasi rowerowi klienci mieli gdzie zostawić swoje jednoślady.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *