podświetlane kule ogrodowe

Czy podświetlane kule ogrodowe mogą zastąpić lampy?

Posted on Posted in Świecące kule ogrodowe

Aktualnie w modzie są przydomowe ogrody oraz wielkie tarasy, które stanowią bajkową przestrzeń. Każdy po ciężkiej pracy marzy o odpoczynku wśród natury. Właśnie dlatego tworzą zjawiskową przestrzeń na łonie natury.

Wyjątkową ozdobą są kule podświetlane, które przenoszą do bajkowego świata. Kula kojarzy się z doskonałością i absolutem. To niebywale prosta forma, która daje wytchnienie. Zwłaszcza, gdy lśni naturalnym blaskiem.

świecące kule ogrodowe

Kule podświetlane przenoszą w bajkowy świat

Warto stworzyć wyjątkową przestrzeń i w niewiarygodnie prosty sposób oderwać się od rzeczywistości. Kule podświetlane cudnie wyglądają po zmierzchu. Zwłaszcza, gdy współgra z nimi okrągły księżyc lub zachodzące kuliste słońce. Warto otoczyć się jednolitym kształtem, który od lat kojarzony jest z doskonałością i absolutem. Zachowanie harmonii przynosi pożyteczny spokój i pozwala się w pełni zrelaksować w pięknie zaaranżowanym ogrodzie. To niebywale modny dodatek na taras. Warto wyróżnić się oryginalnością.

Podstawowe parametry i przeznaczenie kul podświetlanych

Kule podświetlane wykonane są z mrozoodpornego polietylenu. Właśnie dlatego nadają się do zdobienia ogrodów nawet podczas zimy. Świetnie imitują śnieżne kule turlające się na białym puchu. Latem rozświetlają ścieżki i przypominają gwieździsty szlak. Warto zatem kupić kule podświetlane w trzech dostępnych wielkościach: 47 cm, 35 cm oraz 32 cm. Oprócz gry światłem dobrze jest pobawić się rozmiarem dodając w ten sposób dynamizmu danej aranżacji. Dekoracyjne kule podświetlane są zwykłą świetlówką lub LED o mocy 7W. Dla zapewnienia wygody kule te można podłączyć do tradycyjnego gniazdka. Dekoracja wyposażona jest w 3 metrowy kabel. Kula wykonana jest z odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa. Nie zniszczy jej deszcz, mróz oraz intensywne słońce. Dzięki temu będzie cieszyć oko przez wiele lat. Ozdoba ta jest bezpieczna dla dzieci oraz zwierząt.

Kule podświetlane zdobywają serca ludzi ceniących minimalizm

Obecnie w modzie jest minimalizm i prosta forma. Właśnie tymi cechami charakteryzują się kule podświetlane. Ten designerski produkt jest niebywale wytrzymały i jednocześnie lekki. Nadaje miłej i ciepłej atmosfery nawet w chłodne dni. Właśnie dlatego zdobywa serca zwolenników prostoty. Warto jednak wnieść w przestrzeń odrobinę dynamizmu, bawiąc się rozmiarem kul. Oczywiście klient sam decyduje o barwie podświetlanej ozdoby. Można bowiem wybrać ciepłe światło lub niebywale nowoczesną zimną biel. Kupując kilka sztuk można stworzyć gwieździsty szlak i odmienić wygląd swojego ogrodu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *