donice z plastiku

Czy donice z plastiku mogą być designerską dekoracją?

Posted on Posted in Donice plastikowe

Niektórzy ludzie uważają produkty z plastiku za niewytrzymałe i mało gustowne. Właśnie dlatego dekorują swoje tarasy ceramicznymi donicami a ogrody donicami z egzotycznego drewna.

Sądzę, że nie mieli okazji spotkać wielkiej donicy w stylu greckim, wysokiej donicy na taras lub podświetlanej geometrycznej donicy do domu. Wspomniane donice z plastiku są mrozoodporne i wytrzymałe na mechaniczne uszkodzenia. Z pewnością nie będzie dla nich zagrożeniem małe dziecko lub niesforny pupil.

Wielka donica z plastiku w stylu greckim jako ozdoba ogrodu

Donice z plastiku w stylu greckim są doskonałym rozwiązaniem do przydomowego ogrodu. Z pewnością stworzą wyjątkowy klimat w dużych przestrzeniach oraz wnętrzach. Mimo wielkich gabarytów wydają się być smukłe. Przez to subtelnie wpisują się w każdy krajobraz. Donice te można ciekawie ułożyć, wnosząc w ten sposób szczyptę finezji. Grecka waza pięknie się prezentuje leżąc pod lekkim kątem na niewielkim wzniesieniu. Ogromne amfory pomieszczą nawet największe krzewy i drzewka razem z korzeniami.

donice z plastiku

Wysokie donice z plastiku jako designerskie ozdoby tarasu

Wysokie donice idealnie wpisują się w aktualne modowe trendy. Mają prostą formę i smukły kształt. Co doskonale pasuje do minimalistycznie urządzonych tarasów. Podłużne i okrągłe donice stopniowo się rozszerzają ku górze. Koło od lat utożsamiane jest z doskonałością. Zatem wprowadzenie tego kształtu do danej przestrzeni, w dodatku w białym kolorze doda mu nieprzemijającej klasy. Donice z plastiku pozwalają tworzyć piękne florystyczne aranżacje, ponieważ posiadają podwójne dno. Z powodzeniem nadają się zarówno do dużych jak i małych roślin.

Podświetlana donica geometryczna jako designerska ozdoba domowych przestrzeni

Widzieliście kiedyś świecące donice z drewna? Ja też nie. Za to nie mogę się nadziwić urokom donic z plastiku podświetlanych ledami. A połączenie tego piorunującego świetlnego efektu z niespotykanym geometrycznym kształtem po prostu zapiera dech w piersiach. Właśnie dlatego bardzo chętnie kupuję donice z plastiku. Nie tylko zachwycają swym kształtem. Są ponadto doskonałym produktem stworzonym w oparciu o najnowsze nowinki technologiczne. I doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *